Блог

Як прати дитячий одяг?

Як прати дитячий одяг?

Організм немовляти дуже вразливий до бактерій та мікроорганізмів, тому його речі необхідно утримувати в чистоті. Існують певні правила прання, якими повинні керуватися мами, щоб убезпечити малюка.

Як часто прати дитячий одяг?

Прати речі малюка потрібно відразу ж, як тільки вони забрудняться. Якщо дитина обмочилася або забруднилася молоком, потрібно переодягнути її, відправивши брудні сорочечки та повзунки у прання. Незабруднену білизну теж не варто довго носити. Бажано кожен день надягати малюкові чисте.

Якщо ви не знаєте, як прати дитячий одяг в пологовий будинок і після народження дитини, то наступні поради допоможуть вам.

Як доглядати за новонародженим?

Як доглядати за новонародженим?

У перші дні після пологів жінка перебуває з малюком в пологовому будинку. Там медперсонал вчить її основам правильного догляду за немовлям. Однак після виписки з пологового будинку у молодої мами виникає безліч питань, які стосуються купання, грудного вигодовування, вибору ліжечка та інших нюансів. Давайте дізнаємося основні правила догляду за грудними дітьми.

Як сповивати дитину?

Як сповивати дитину?

Молоді мами часто запитують: чи потрібно сповивати новонародженого малюка? Раніше подібне питання взагалі не виникало, оскільки це робили усі. Сьогодні ставлення до сповивання досить лояльне. Багато хто відмовляється від нього, вважаючи за краще з перших днів життя одягати грудне немовля в повзунки і сорочечки. Однак прихильники традиційного сповивання цікавляться, як правильно це робити, щоб малюкові було комфортно?

Як правильно сповивати дитину?

Раніше немовля загортали дуже туго, «солдатиком» - випрямляючи та фіксуючи кінцівки. Робили це, щоб ноги були рівні. Сучасні педіатри виступають проти такого методу, вважаючи його не фізіологічним. Неприродне положення кінцівок заважає нормальному розвитку новонародженого. Тому лікарі рекомендують вільне сповивання, яке дозволяє малюкові рухати ручками й ніжками.

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Батьки починають готуватися до появи малюка ще під час вагітності – дізнаються, що потрібно купити, як доглядати за дівчинкою чи хлопчиком. Поради по догляду за новонародженим в перші дні допоможуть розібратися у всіх тонкощах.

Як купати немовля

Як купати немовля

Купання – важлива процедура для новонародженого малюка. Молоді батьки часто хвилюються, не знаючи, як правильно її проводити, особливо, якщо це перша дитина. Щоб вона була приємною, легкою, корисною для здоров'я, необхідно підготуватися заздалегідь.

Дитячі піжами для здорового сну

Дитячі піжами для здорового сну

Повноцінний розвиток організму дитини безпосередньо залежить від якості сну. Забезпечити нормальний відпочинок допоможе не тільки правильна організація спального місця, але й зручний одяг для сну.

Дитяча постільна білизна: як правильно вибрати?

Дитяча постільна білизна: як правильно вибрати?

Зручне спальне місце – не єдиний фактор, що сприяє комфортному сну дитини. Важливу роль відіграють правильно підібрані аксесуари для сну. Давайте розберемося, які типи тканини для постільної білизни найкращі, а також, що ще потрібно враховувати при покупці дитячого трикотажу.

Список в роддом: що підготувати?

Список в роддом: що підготувати?

Народження дитини – це найважливіша подія в житті кожної жінки, тому майбутня матуся повинна завчасно підготуватися до появи на світ малюка, та ретельно продумати, що взяти з собою до пологового будинку.

Насамперед складіть список усіх необхідних речей та зберіть їх приблизно за два-три тижні до передбачуваного терміну пологів. Деякі лікарі з жіночої консультації вважають, що сумка в роддом повинна бути зібрана ще на сьомому місяці вагітності, і це правильно, адже ніхто не застрахований від передчасних пологів. Тому краще підготувати речі для немовлят та мами заздалегідь, щоб потім вже не хвилюватися і не метушитися перед самими пологами.