Блог

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Батьки починають готуватися до появи малюка ще під час вагітності – дізнаються, що потрібно купити, як доглядати за дівчинкою чи хлопчиком. Поради по догляду за новонародженим в перші дні допоможуть розібратися у всіх тонкощах.

Як купати немовля

Як купати немовля

Купання – важлива процедура для новонародженого малюка. Молоді батьки часто хвилюються, не знаючи, як правильно її проводити, особливо, якщо це перша дитина. Щоб вона була приємною, легкою, корисною для здоров'я, необхідно підготуватися заздалегідь.

Дитячі піжами для здорового сну

Дитячі піжами для здорового сну

Повноцінний розвиток організму дитини безпосередньо залежить від якості сну. Забезпечити нормальний відпочинок допоможе не тільки правильна організація спального місця, але й зручний одяг для сну.

Дитяча постільна білизна: як правильно вибрати?

Дитяча постільна білизна: як правильно вибрати?

Зручне спальне місце – не єдиний фактор, що сприяє комфортному сну дитини. Важливу роль відіграють правильно підібрані аксесуари для сну. Давайте розберемося, які типи тканини для постільної білизни найкращі, а також, що ще потрібно враховувати при покупці дитячого трикотажу.

Список в роддом: що підготувати?

Список в роддом: що підготувати?

Народження дитини – це найважливіша подія в житті кожної жінки, тому майбутня матуся повинна завчасно підготуватися до появи на світ малюка, та ретельно продумати, що взяти з собою до пологового будинку.

Насамперед складіть список усіх необхідних речей та зберіть їх приблизно за два-три тижні до передбачуваного терміну пологів. Деякі лікарі з жіночої консультації вважають, що сумка в роддом повинна бути зібрана ще на сьомому місяці вагітності, і це правильно, адже ніхто не застрахований від передчасних пологів. Тому краще підготувати речі для немовлят та мами заздалегідь, щоб потім вже не хвилюватися і не метушитися перед самими пологами.

Як вибрати дитячий трикотаж

Як вибрати дитячий трикотаж

Найбільш популярним матеріалом, який часто використовують у виробництві одягу для дітей, є трикотаж. Усі батьки знають, що малюки не люблять і не хочуть носити речі, які хоч трохи їм тиснуть або натирають, тому намагаються підбирати для своєї дитини найбільш зручний одяг.

Трикотажні вироби від виробників, які дотримуються усіх правил технологічного процесу та не економлять на матеріалах, відрізняються високою якістю, а також мають попит у споживачів.

Якщо ви шукайте дитячий трикотаж оптом від виробника, магазини пропонують великий асортимент речей на будь-який смак, серед яких можна вибрати все, що сподобається вашому сину або донці.