Блог

Дитяча аптечка

Дитяча аптечка

У кожному будинку, де є дитина, обов'язково має бути аптечка з самими необхідними препаратами. Крім того, батькам варто знати, які медикаменти та перев'язувальні матеріали знадобляться для поїздки на море або в літній табір.

Що входить в аптечку для новонародженого?

Як тільки у вашому будинку з'явиться малюк, подбайте не тільки про покупку одягу, іграшок та іншого приладдя. Важлива також домашня аптечка. Краще зібрати її ще до поїздки в пологовий будинок, щоб після виписки не переживати про наявність усіх необхідних препаратів. Можна придбай в аптеці готовий набір за невисокою ціною.

Скільки має спати дитина?

Скільки має спати дитина?

Важливою частиною життя будь-якої людини, незалежно від віку, є сон. А для дитини він важливий подвійно, адже зростаючий організм витрачає багато енергії. Тому йому потрібно достатньо часу на відновлення. Давайте дізнаємося, скільки часу треба на відпочинок дітям різного віку – від народження до двох років.

Як навчити дитину читати?

Як навчити дитину читати?

Сучасні діти приходять до школи, вже володіючи деякими знаннями. Одним з них є вміння читати. Одних малюків азам читання вчать в дитячому садку, інших – вдома. Давайте розглянемо основні правила успішного навчання.

Як навчити дитину швидко читати?

Багато батьків задаються питанням: в якому віці можна приступати до навчання? Тут немає однозначної відповіді. Усі діти індивідуальні, тому розвиток у них різний. Деякі малюки в 3-4 роки вже вміють читати англійською та українською мовою, а інші у 6 років навіть не знають усіх букв російського алфавіту.

Як прати дитячий одяг?

Як прати дитячий одяг?

Організм немовляти дуже вразливий до бактерій та мікроорганізмів, тому його речі необхідно утримувати в чистоті. Існують певні правила прання, якими повинні керуватися мами, щоб убезпечити малюка.

Як часто прати дитячий одяг?

Прати речі малюка потрібно відразу ж, як тільки вони забрудняться. Якщо дитина обмочилася або забруднилася молоком, потрібно переодягнути її, відправивши брудні сорочечки та повзунки у прання. Незабруднену білизну теж не варто довго носити. Бажано кожен день надягати малюкові чисте.

Якщо ви не знаєте, як прати дитячий одяг в пологовий будинок і після народження дитини, то наступні поради допоможуть вам.

Як доглядати за новонародженим?

Як доглядати за новонародженим?

У перші дні після пологів жінка перебуває з малюком в пологовому будинку. Там медперсонал вчить її основам правильного догляду за немовлям. Однак після виписки з пологового будинку у молодої мами виникає безліч питань, які стосуються купання, грудного вигодовування, вибору ліжечка та інших нюансів. Давайте дізнаємося основні правила догляду за грудними дітьми.

Як сповивати дитину?

Як сповивати дитину?

Молоді мами часто запитують: чи потрібно сповивати новонародженого малюка? Раніше подібне питання взагалі не виникало, оскільки це робили усі. Сьогодні ставлення до сповивання досить лояльне. Багато хто відмовляється від нього, вважаючи за краще з перших днів життя одягати грудне немовля в повзунки і сорочечки. Однак прихильники традиційного сповивання цікавляться, як правильно це робити, щоб малюкові було комфортно?

Як правильно сповивати дитину?

Раніше немовля загортали дуже туго, «солдатиком» - випрямляючи та фіксуючи кінцівки. Робили це, щоб ноги були рівні. Сучасні педіатри виступають проти такого методу, вважаючи його не фізіологічним. Неприродне положення кінцівок заважає нормальному розвитку новонародженого. Тому лікарі рекомендують вільне сповивання, яке дозволяє малюкові рухати ручками й ніжками.

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Догляд за немовлям: 11 порад для батьків

Батьки починають готуватися до появи малюка ще під час вагітності – дізнаються, що потрібно купити, як доглядати за дівчинкою чи хлопчиком. Поради по догляду за новонародженим в перші дні допоможуть розібратися у всіх тонкощах.

Як купати немовля

Як купати немовля

Купання – важлива процедура для новонародженого малюка. Молоді батьки часто хвилюються, не знаючи, як правильно її проводити, особливо, якщо це перша дитина. Щоб вона була приємною, легкою, корисною для здоров'я, необхідно підготуватися заздалегідь.

Дитячі піжами для здорового сну

Дитячі піжами для здорового сну

Повноцінний розвиток організму дитини безпосередньо залежить від якості сну. Забезпечити нормальний відпочинок допоможе не тільки правильна організація спального місця, але й зручний одяг для сну.