Трикотаж. Догляд та прання

Загальні рекомендації

  • Спочатку необхідно ознайомитися з інформацією на ярликах, пришитих всередині, де виробник вказує, що дозволяється або забороняється робити.
  • Не використовуйте відбілювачі.
  • Вода повинна бути негарячою.
  • Одяг, що має шкіряні або хутряні вставки, краще віднести до хімчистки.

Прання

Рекомендується ручне прання при температурі 30–40 градусів: це допоможе уникнути деформації та втрати кольору. Замочіть трикотаж на деякий час (рекомендується замочувати в теплій воді, щоб він не сів). Уникайте занадто інтенсивного тертя, достатньо злегка віджати виріб.

Бавовну з додаванням синтетичних волокон допустимо прати у пральній машині, використовуючи режим «Делікатне прання». Попередньо виверніть річ навиворіт, застебніть ґудзики, блискавки. Замість звичайного порошку візьміть спеціальний гель, оскільки рідкі засоби краще, ніж порошок дбають про м'якість матеріалу.

Полоскання

Два-три рази прополощіть випрані предмети в теплій воді. При останньому полосканні додайте кондиціонер для білизни, який поліпшить структуру тканини, поверне м'якість, освіжить колір. Викручувати речі неможна, достатньо віджати їх, видаливши зайву вологу.

Сушка

Випрану, віджату річ загорніть у рушник. Потрібно розкласти її на горизонтальній поверхні, попередньо розправивши рукави, комір, поділ; неможна вішати на мотузку, інакше одяг розтягнеться та втратить форму. Сушить подалі від обігрівачів, електричних камінів чи інших сильних джерел тепла.

Прасування

Трикотажні матеріали прасувати не рекомендовано. При сильній необхідності можете прасувати, виставивши мінімальну температуру праски і вивернувши виріб навиворіт.

Видалення катишків

Після довгого носіння волокна тканини збиваються, скручуються, утворюючи катишки. Видаливши їх, ви повернете виробу колишній вигляд. Для видалення катишків застосовуйте спеціальну машинку або звичайну бритву.

Зберігання

Трикотаж бажано зберігати у складеному вигляді, застосовувати плічка небажано, інакше тканина розтягнеться. Якщо часто носите виріб, можна вішати його на спинку стільця. Відправляючи предмети гардероба на сезонне зберігання, підготуйте їх, розклавши по пакетах, і сховайте до шафи.

Дбайливий догляд продовжить термін служби одягу і збереже привабливий вигляд.

Bitcoin transaction accelerator