Послуги

Шовкотрафаретний друк на футболках і текстилі

Шовкотрафаретний друк на футболках і текстилі

Одяг, оздоблений яскравими малюнками, завжди в моді. Існують різні способи декорування текстилю. Одним з таких методів є шовкографія, яка являти собою нанесення фарби на матеріал за допомогою спеціального трафарету.

Технологічний процес шовкодруку є доволі складним. Виготовлення малюнку в одиничному екземплярі є не рентабельним, тому він підходить для тиражних робіт від 30 одиниць. Сам процес починається з додрукарської підготовки, а саме кольороподілу макету й експозиції трафаретних форм. Коли трафарети готові, їх виставляють на верстат і синхронізують між собою, замішується фарби по номерах Pantone і запускають в роботу.

Машинна вишивка на замовлення

Машинна вишивка на замовлення

З давніх часів люди прикрашали речі та предмети побуту вишитими візерунками. Пройшли століття, а мода на подібні вироби як і раніше актуальна, тільки змінився спосіб нанесення малюнків. Кропітку ручну працю замінив автоматизований процес.

Зараз велику популярність набирає комп'ютерна вишивка. Це новий вид рукоділля, що дозволяє декорувати тканину за допомогою комп'ютерної програми та спеціальної вишивальної машини. Таке нововведення є гармонійним поєднанням стародавнього мистецтва та сучасних технологій.

Пошиття одягу на замовлення

Пошиття одягу на замовлення

Сучасні магазини реалізують величезний вибір готового одягу на будь-який смак і гаманець. Покупці різного віку, статі чи соціального статусу можуть легко знайти й купити обрану річ. Але бувають випадки, коли необхідні незвичайні, нестандартні моделі у великій кількості. Потрібен індивідуальний підхід до клієнта з урахуванням особливостей фігури, зросту, інших параметрів.

Наша компанія пропонує послуги масового пошиття речей. Досвідчені майстри, знайомі з тонкощами швейної справи, зможуть виконати будь-які побажання замовника.

Розкрій тканин

Розкрій тканин

Промислове пошиття одягу – непростий технологічний процес, що включає декілька етапів. Найбільш важливою частиною створення виробу є розкрій матеріалу. Від правильності його виконання залежить кінцевий результат, адже розкроєна річ добре сяде, не стане стовбурчитися, стирчати або некрасиво висіти.

Bitcoin transaction accelerator