Спідня білизна

16 товарів
100грн

Комплект білизни для дівчат: майка і труси. Склад тканини: 95% бавовна, 5% еластан   Колір тканини:білий Прати при температурі 30ºС. Ніжний білий комплект дитячої білизни. Без друку. . Ідеально підходить носити під блузки та сорочки. Якісна тканина і фурнітура забезпечує виробу тривалий термін експлуатації.  Уся нижня білизна для дітей пройшла перевірку і отримала гігієнічні висновки.

100грн

Комплект білизни для дівчат: майка і труси. Склад тканини: 95% бавовна, 5% еластан   Колір тканини:білий Прати при температурі 30ºС. Ніжний білий комплект дитячої білизни. Без друку. Оздоблений красивою ажурною резинкою. Ідеально підходить носити під блузки та сорочки. Якісна тканина і фурнітура забезпечує виробу тривалий термін експлуатації.  Уся нижня білизна для дітей пройшла перевірку і отримала гігієнічні висновки.

Ніжна і водночас стильна дитяча білизна ТМ "ЛІТО". Поєднання ніжної тканини високої якості і сучасної фурнітури( резинка) європейських виробників роблять нашу білизну ексклюзивною на українському ринку. Ми використовуємо для друку фарби на водній основі, які дихають. Зображення не відчувається на дотик. В білизні ТМ "ЛІто" Ваша дитина завжди буде в тренді, де би Вона не опинилась.