Шапочки, пов'язки

42 товари

Шапочки для новонароджених

З появою в сім'ї малюка на мати і татка чекає багато клопоту. Важливо заздалегідь придбати необхідний одяг та аксесуари. Крім пелюшок, сорочечок, повзунків немовляті вже в пологовому будинку знадобляться головні убори.

Вибираємо чепчик для новонародженого

Чепчик – незамінний предмет гардероба дитини з перших днів життя. Грудничок дуже вразливий, він може застудитися від найменшого протягу. Важливо захищати від переохолодження не тільки його тіло, але й голову.

  • Купуйте вироби з якісних натуральних матеріалів. Допускається невеликий вміст синтетичних волокон, що поліпшують еластичність тканини.
  • Річ повинна відповідати розміру голови. Більшості новонароджених підійде чепчик, окружністю 35 см.
  • Головний убір із зав'язками – оптимальний варіант дитині до року. Зав'язочки утримують річ на місці, забезпечують щільне прилягання та допомагають краще прикрити вушка.
  • Уникайте великої кількості мережив, різної фурнітури або аплікацій. Зайві елементи заважають, дратують ніжну дитячу шкіру. Віддавайте перевагу моделям без декору, пошитим із м'якої тканини.
  • Враховуйте пору року, погоду. Осінні та зимові варіанти шиють із щільних, теплих матеріалів. Літні – з легких, дихаючих.

Окружність головки немовляти щомісяця збільшується приблизно на 2 см. Не купуйте відразу багато одягу, оновлюйте гардероб за необхідністю. Дитячі шапки купити краще у спеціалізованому магазині.

Зверніть увагу на якість пошиття: м'які, добре оброблені шви, відсутність ниток, що стирчать, широкі, зручні зав'язки. Для повсякденного носіння купіть комфортну річ, яку легко прати. На вихід підійде нарядний ковпачок з вушками, бубоном, прикольним принтом.

Шапочки для малюків

Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент головних уборів для найменших. Є моделі на хлопчиків, дівчаток – прості однотонні, з візерунками, красивими принтами. Модні речі за доступними цінами прикрасять малюка, подарують комфорт і тепло.

Bitcoin transaction accelerator