Розкрій тканин

Промислове пошиття одягу – непростий технологічний процес, що включає декілька етапів. Найбільш важливою частиною створення виробу є розкрій матеріалу. Від правильності його виконання залежить кінцевий результат, адже розкроєна річ добре сяде, не стане стовбурчитися, стирчати або некрасиво висіти.

Як це робиться?

Важливим етапом виготовлення одягу є створення основних деталей крою у відповідності з викрійками. Для розрізання матеріалу застосовується спеціальне обладнання, інструменти, приладдя. Враховуються розміри, фасон, проводяться попередні розрахунки, за якими будуть кроїти.

При пошитті окремих моделей використовується макет – зразок майбутнього одягу, виконаний зі спеціальної макетної тканини. Його збирають на манекені, щоб правильно підібрати пропорції та побачити об’ємну форму.

Етапи розкрою

  • Розкладка лекал з усіма деталями вироба.
  • Настил тканини.
  • Порізка матеріалу по відмальованим деталям крою.
  • Сортування готового крою.

Виготовлення під замовлення

Наша компанія надає послуги професійного розкрою. Працюємо з великими партіями. Досвідчені майстри швидко та якісно зроблять роботу з використанням сучасного високотехнологічного обладнання.

Ми працюємо із різними типами матеріалу, використовуємо власні лекала. Виконуємо пошиття виробів під замовлення. Вартість роботи залежить від коефіцієнта складності, тому розраховується індивідуально.

Якщо вам потрібен фабричний розкрій великої кількості текстильних виробів, звертайтеся до нас. Приймаємо замовлення по всій Україні. Товар доставляємо безкоштовно у Київ, Львів, Харків та інші міста. При купівлі гуртом надаються знижки. Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефоном.

Телефон: +38(068)-143-58-34

Email: dryklito@gmail.com

Замовити

Ім'я
Ваш телефон
Email
Повідомлення
Bitcoin transaction accelerator